Vnitřní herna s kavárnou

Kavárna

V kavárně Vám nabízíme výbornou kávu, 100% mošty, zdravé a čerstvé snacky, dortíky, přesnídávky pro děti. Taky společenské hry, kreslení pro děti a něco ke čtení. A snad i příjemnou obsluhu, snažíme se o to, ať se u nás máte fajn :-).

Připravíme Vám:

  • zapečené panniny se salátem,
  • pro děti tousty nebo bagetky,
  • denně pečeme máslové croissanty
  • sladké dortíky a muffiny
  • a další dobroty ke kávě, čaji, 100% moštu,  vínu nebo pivu.

Nabízíme kávu Dallmayr.   Káva pražená a mletá speciálně pro přípravu v přístrojích na espresso podle originálního italského receptu. Intenzivní a jemně natrpklá, s typickým aroma Dallmayr a se sametově jemnou pěnou.

Kávu si můžete vzít i s sebou (coffee to go).

Užít si kávu můžete i bez kofeinu.

Galerie

Prostory kavárny lze využít jako výstavní prostor výtvarného umění. Každý měsíc se střídají v kavárně umělci a vystavují svoji tvorbu. Máš-li co a máš-li chuť vystavovat – neváhej :-).

Vnitřní herna

Ve vnitřní herně  najdete zábavu pro děti od 1 roku do 8 let. Lezecká stěna, klouzačka, basketbalový koš, bazének s kuličky, kuchyňka, vlačkodráha a další….Herna je otevřena každý den, ve stejných hodinách jako kavárna. Cena za hernu je 45,-Kč na celý den pro jedno dítě.

Dětské oslavy

Zorganizujeme pro vaše děti a blízké dětské či rodinné oslavy dle domluvy v kavárně nebo na venkovní terase. Narozeninové menu ZDE

IMG_0043

IMG_0037 IMG_0038   IMG_0040